| andreea878 a întrebat:

Sunt bune husele, incarcatoarele si foliile pentru ecran de pe Mobilfox?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca ne mai trebuie 150 de ani sa intelegem comertul! Ala-i un magazin care vinde produse fabricate de niste firme. Nu are fabrica lui. Aceleasi produse le poti gasi si la eMag, si la Flanco, etc. Doar trebuie sa le cauti. Le poti gasi mai ieftine in alta parte. M-am uitat la o husa pentru Samsungul meu. Eu n-as da 80 lei pentru aceeasi husa pe care am gasit-o pe alt site cu 50 lei.