| Zuzumilk26 a întrebat:

Salut TPU. Ce părere aveți de husele de la MobilFox?
Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| aleee5262 a răspuns:

Nu nu am, you tuberii cei mai multi fac reclama. Nu stiu daca merita sa dai atatia bani pentru o husa. Poti si cu husa normala sa l protejezi dar trebuie sa ai grija, si ar fi ok o folie de sticla deci nu e necesara o husa de aia doar daca tu vrei

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

DE LA UNGURI? DE LA UNGURI? DE LA JEGURILE ALEA DE UNGURI? Mai da-le in ****. Sint de la jegosii astia care nu vor sa extradeze un mizerabil care a nenorocit un roman in 1990. Mizerabilul ala care e in spatele mizeriei aleia lichide la cutie care se cheama Hell. Mai bine imi tai mina cu un ferastrau ruginit si mi-o maninc cruda decat sa dau bani la unguri pentru huse de telefon!

| aleee5262 a răspuns:

Eh... Nu pot sa zic ca is asa wow dar protejaza. Eu am husa normala si folie de sticla. Se poate sa ai husa de aia care e destul de scumpa si sa nu ti l protejeze 100%

| Zuzumilk26 explică (pentru aleee5262):

Și tu ai husa de la MobilFox? De aia zic ca pe Youtube mulți zic ca sunt bune dar pe Facebook au recenzii proaste.

| Zuzumilk26 explică (pentru aleee5262):

Ok. Mersi

| aleee5262 a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Nu nu am, you tuberii cei mai multi fac reclama. Nu stiu daca merita sa dai atatia bani pentru o husa. Poti si cu husa normala sa l protejezi dar trebuie sa ai grija, si ar fi ok o folie de sticla deci nu e necesara o husa de aia doar daca tu vrei