| InUtZaaa a întrebat:

Sunt bune produsele de pe Emag? :*

9 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Depinde ce fel de produse doresti sa achizitionezi. De ex in domeniul IT, Emag-ul nu sta foarte bine, au preturile cam mari, etc. Am luat si eu de pe eMAG un laptop, volan pc, placute ram, si un frigider in decursul timpului, si sunt perfect functionale toate.winking

| InUtZaaa explică (pentru Jipa95):

Eu vreau sa i-au un cuptor happy

| Jipa95 a răspuns (pentru InUtZaaa):

Perfect, vezi sa nu te ingrasi prea tare din preparatele facute in el happy bft

| InUtZaaa explică (pentru Jipa95):

Multumeschee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu nu am avut probleme.

| HεεЌεЯε a răspuns:

Foarte bune, eu de acolo cumpar tot ce am nevoie pentru calculator, Xbox..si sunt bune, n-am probleme, iar comanda normal ajunge in 24 de ore.

| InUtZaaa explică:

In cat timp ajunge comanda?

| geani444 a răspuns:

Nu sunt bune, sunt foarte bune multe produse am cumparat de acolo si am fost multumit de ele niciodata nu m-am plans