| mihaela1mihaela a întrebat:

Sunt invitata la o nunta, daca imi iau o rochie scurta neagra o pot asorta cu un dres negru? Sau daca imi iau o rochita scurta de alta culoare cu ce dres o pot asorta?

8 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Buna!

Eu sunt de acord cu bluelikenever happy Mai bine nu iti iei dres deloc.
De obicei port primavara si toamna dres, vara niciodata.
Have fun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei tu mergi la nunta! Tu te imbraci cum crezi ca este mai bine.Este tot aia.Tot frumoasa ramai! P.S Imi pare rau dar nu ma prea pricep, sunt baiat!

| FashionVictim93 a răspuns:

Iati la orice rochie vrei tu dres culoarea pielii cat mai finut si daca se poate sa luceasca putin, Culoarea dresului sa fie cat mai apropiata de culoarea pielii tale sa se vada ca si cum nu ai avea.(dar luciul sa fie finut).happy

| scarletjo a răspuns:

Buna! Este vara, este pacat sa iti iei dres(asta in cazul in care nu vrei sa maschezi un defect). Sa poti pune dres, trebuie sa ai mare grija la materialul din care este facuta rochia. La rochia neagra ar fi de preferat sa porti un dres de culoarea pielii mat.La o alta rochita depinde si de culoarea pantofilor.

| pisy_5459 a răspuns:

Da,poti sa iti iei u dres negru la rochia neagra doar daca nu e neagra complet, adica nu stiu, are dungi, sau altceva. si la celelalte rochite de alta culoare iti poti lua un dres negruwinking

| bluelikenever a răspuns:

Bunahappy
eu zic sa nu-ti iei dres.e vara, e cald.e de prost gust sa porti dres acum..chiar arata rau..lasa piciorusele goalehappy o sa arate foarte bine, si o sa fii mult mai sexyhappyo sa te simti mult mai bine fara dreshappy
si plus de asta, fara dres poti purta orice tip de incaltaminte..pantofi cu platforma inchisi/deschisi, sandale, etc..stii tu la ce ma referhappy
distractie placuta la nuntahappy

| Urdea_Alesia_Maria_1990 a răspuns:

Cu acea culoare .....de Exemplu:rosu - rosu

| IngerasulRoz a răspuns:

La rochita scurta neagra merge un dres de culoare pielii sau la rochita alba cu modele de deiferite culori sau negru merge dres negru.