| sh859JD a întrebat:

Sunt minor si mi-am comandat niste vape-uri depe eMAG, ele vor ajunge maine, vreau sa stiu daca imi va cere curierul buletinul meu sau sa semnez ceva, va rog frumos sa imi spuneti.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Curierul îți cere doar pinul din SMS, nu are el treabă sa te legitimeze.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bine, mâine o să vina Violetta și însă îți zică că o să îți ceară curierul buletin, certificat de naștere și dosar cu sina. Sa nu o crezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă drogurile aromate copiile o să-ți distrugă sănătatea și plămâni ți faci scrumieră ficatul țil omori și nu mai ești aptă de muncă cinstită să-ți câștigi pâinea cinstită după o dă-i in alte droguri mai grave de atâta ai grijă de sănătatea ta copiile nu-ți bate joc de sănătatea ta

| goguPatent a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ești certat rău cu limba romana.

| anonim_4396 a răspuns (pentru goguPatent):

Am înțeles fiule de la bun început durerea ta sufletească o zi bună să ai din nou.