| Kesha1428 a întrebat:

Te intereseaza inscrierea la o firma de cosmetice si bijuterii? Atunci adauga adresa de messenger giabocmarina@yahoo.com in lista ta si vin-o in echipa mea!happy

2 răspunsuri:
| alexandra0000009 a răspuns:

Si se trebuie sa facem? E o limita de varsta? E ceva gen avon?

| Kesha1428 explică (pentru alexandra0000009):

Nu este o limita de varsta,trebuie doar numele,prenumele, adresa si numarul de telefon si atat.Te inscri on-line, iti vine un catalog apoi poti da comenzi, Comanda se plaseaza tot on-line si se astepata coletul la posta.Un procent sin comanda ta, il vei castiga.Nimic mai simplu.Pentru mai multe detalii:giabocmarina@yahoo.com