| Myr3ll1994 a întrebat:

Cum se adauga pe cineva in lista pe yahoo messenger 10

Răspuns Câştigător
| Genius21 a răspuns:

Este un buton mai sus de reclame pe care scrie " + Add a contact ". Da click pe el, introduci id-ul si ai rezolvatbig grin

5 răspunsuri:
| darkstar a răspuns:

Ai susu sub contacts un omuletz cu un plus(+) pe el! dai acolohee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai acolo sus la lista un omulet cu un plus sau dai sus la contacts>add contacts

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Add, doar ca la m10 e sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai acolo sus la lista un omulet cu un plus sau dai sus la contacts>add contacts sau apesi ctrl+shift+A

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi Ctrl Shift A in acelasi timp.
sau :
Este un buton mai sus, cu un omulet mic si un +. Dai click acolo si scrii id-ul pe care vrei sa il adaugi.big grin.