| Maria1576 a întrebat:

Știți cumva dacă exista Altex la Ploiesti Shopping city?

Răspuns Câştigător
| Zuzu1991 a răspuns:

Deci esti din Ploiesti, nu imi spune, esti si de la LMV (Liceul Magarilor Veseli), stai ca iti arat eu tie, eu sunt gogosar si ma razbun pe cine m-a facut betiv amator, chiar acum o sa beau serios sa iti arat eu tie big grin

3 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Da, este.

| Apokales a răspuns (pentru Zuzu1991):

Sunt din Dambovita, dar satul vecin este in Prahova, deci sunt la granita, intr-un sat pustiu. Te-as insulta, dar n-am chef happy. Scapi de data asta.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Apokales):

Am facut liceul la Ploiesti - Caragiale, si ne obligau sa avem numarul matricol scris pe un patrat rosu cusut pe uniforma, de aia ne-au botezat gogosari... am amintiri destul de marete cum ar fi
sunt ca sunt subt 50 si asa se spune la Ploiesti
republica Ploiestilor (vrem independenta)
... Caragiale uber ales big grin
etc.

incercam doar sa provoc o serie de glume, mai ales ca data trecuta tu ai castigat tongue (pentru ca eu am murit de ras big grin )

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Apokales):

Deci esti din Ploiesti, nu imi spune, esti si de la LMV (Liceul Magarilor Veseli), stai ca iti arat eu tie, eu sunt gogosar si ma razbun pe cine m-a facut betiv amator, chiar acum o sa beau serios sa iti arat eu tie big grin