| UnPustiAnonim a întrebat:

Știți cumva un magazin care se ocupă cu vânzarea de jocuri video pentru console în Iași?
Inafară de Altex, Flanco etc.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce "in afara" de Altex si Flanco, ce au magazinele astea?

Astia fiind atat de mari au preturile cele mai mici, fiindca ei cumpara direct de la producator in cantitate de mii de bucati si preturile lor sunt mult mai mici decat la magazinele mici, care aduca cate 2 bucati din fiecare produs.

| UnPustiAnonim explică (pentru Violleta2022):

Am vrut să știu un loc de unde pot cumpăra jocuri mai ieftin, deși acum sunt multe reduceri și micșorări de preț ceea ce mă face să cumpăr de la distribuitorii renumiți din țară.