| Vyoleta_Marya_1996 a întrebat:

Știți site-uri unde se găsesc haine pentru bebeluși la prețuri accesibile?

5 răspunsuri:
| brioșicaviolet23 a răspuns:

Magazinele Peco

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Hmm. Nu. Dar știu unde putem găsii niște bebeluși big grin

| brioșicaviolet23 a răspuns (pentru brioșicaviolet23):

Pepco ***

| Raduruxandra a răspuns:

Buna! Eu i-am cumparat copilului meu, recent, incaltaminte de pe https://www.pantofiorulfermecat.ro. Am ramas placut surprinsa de calitatea lor. Recomand!

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Vand haine, accesorii, pantofi, tot ce am prin dulap si in general tot ce am prin casa si nu imi mai trebuie in stare foarte buna si la preturi accesibile. Am cativa saci pentru bebe si pentru barbati, daca va intereseaza. Majoritatea sunt luate din mall, deci sunt de firma. Altele sunt nou-noute, nepurtate. Vreau sa scap de ele cat mai repede deoarece nu mai am pic de loc in casa. Orice iti trebuie, da-mi mesaj in privat si iti trimit poze/video pe whapp sau messenger, raspund la orice detaliu. Livrez oriunde in tara. Am experienta cu clientii de 3 ani.Zi faina!