| Eliza664 a întrebat:

TPU, Amazon livrează și în România?
Daca da, cât ii ia sa ajungă?
Fundă

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Amazon nu este un magazin ci o platforma. In aceste conditii fiecare magazin are politica lui. Unii trimit in Romania, altii nu. mie mi-a ajuns si dupa 80 zile.

| Nemessys a răspuns:

Da, livreaza, dar nu poate livra orice.

| Aditu94 a răspuns:

1-3 luni ..ai de asteptat.dar daca nu gasesti pe piata din Romania.e ok..sa astepti.

| Nuanonim a răspuns:

Pai scrie acolo daca livreaza sau nu in Ro. Si o data estimativa. Mie imi ajung in jur de 2 sapt (hai poate 1 sapt si cateva zile). Depinde de metoda de transport. Cel mai probabil cu DHL.