| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Tu cate periute de dinti cumperi? Eu vreo 6 cu 2 periute in pachet

13 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ca sa le ai tot anul sau toată viata? Cică periuța trebuie schimbata o data la 2 sau 3 ani.

| RKBlue a răspuns (pentru Catrice):

Daca as schimba-o la 2 ani, ar fi doar un bat fara peri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

2,3 ani? Pe bune? Periuța pentru dinți se schimba la fiecare 3 luni. După 3 ani dacă încă te speli cu aceeași periuță, ca și cum te-ai spala cu peria de la wc. Adică e plina de bacterii, microbi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RKBlue):

Poate se spală odată pe an. laughing

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

A, da, o data la 5 ani ma spal, am d-aia electrica care schimba capete și schimb unul pe anhee hee

| RKBlue a răspuns (pentru anonim_4396):

La ce le iese unora din gura, nu m-ar mira rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Eram ironic

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Și eu... sad suntem genii neînțelese

Răspuns utilizator avertizat
| Simpatic a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Prea des, o periuta ar trebui schimbata la 2-3 luni de zile, nici prea rar dar nici prea des nu e ok...zic.

Răspuns utilizator avertizat
| RKBlue a răspuns:

Cand cumpar, cumpar un pachet de 2.
Tin o periuta cam 3 luni, maxim.

| Adrian5575 a răspuns:

Cate cumpar pe zi, luna, an?