| christina94 a întrebat:

Hey! Imi puteti da cateva idei de cadou pentru majorat ( baiat). E un prieten... nu foarte apropiat happy
Multumesc!

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Îi dai banii și își cumpără el ce are nevoie, că este aiurea să pierzi și bani și nici să nu aprecieze cadoul tău.

| Anestezia a răspuns:

Hei !

Păi dacă nu sunteți niște prieteni nu foarte apropiați bănuiesc că nu știi prea bine ce gusturi are , nu ?
Cadoul mai potrivit .ar fii
-O pereche de jeans
-Un pull-over
Până atunci orientează-te ce îi place mai mult,ce stil are .
 Baftă ,distracție plăcută la majorat !

| VladimirPutin a răspuns:

O sticlă de vodkă

| pampam_4807 a răspuns:

Un mp3dau mp4happy

| Sorana_8851 a răspuns:

Eu as zice sai iei un parfum sau...O camasa! Numai daca vrei uh! Bye :*

| denis007bossu a răspuns:

Dai o scrisoare an care sa stie csa ati plACE DE ALTUL