| BBiiiaa a întrebat:

Un site cu niste cadouri amuzante pentru Craciun? De preferat, tricouri cu mesaje amuzante sau orice altceva...

Răspuns Câştigător
| Deeaa a răspuns:

Http://www.tshirt-factory.ro/tricouri/meme.html sunt super dragute si chiar foarte populare :x!

7 răspunsuri:
| BBiiiaa explică:

Eu una cand raspund la o intrebare nu o fac pentru funde, ca oricum nu ma ajuta cu nimic.O fac pentru a ajuta pe cineva care chiar are nevoie. Oricum, recunosc ca exista niste intrebari la care nu am oferit funde, nu pentru ca nu am vrut, ci pentru ca am uitat sau nu am avut timp sau nu am intrat pe TPU.(stiu ca se primesc si mail-uri care te anunta, dar acum am o alta adresa si pe cea veche nu o mai folosesc). In concluzie, chiar acum voi oferi funde la raspunsurile primite, chiar daca nu m-au ajutat(asta e un alt argument), desi aveam muuulte alte lucruri de facut.Si asta o fac pentru a "multumi" intr-un fel celui care m-a ajutat. Daca pe tine te incalzeste cu ceva o funda, o vei primi, atata timp cat consider ca m-ai ajutat. Have a nice day! happy

| BBiiiaa explică:

Cand postez o intrebare, o postez cu un scop, nu pentru ca nu as avea ce face.De exemplu acum:da, normal ca stiu si eu sa caut un site, insa cer parerea cuiva experimentat. Nu stiu ce spui tu de funde, pentru ca m-am uitat chiar acum si nu ERAU decat 3 care nu aveau funda si au primit; celelalte nu m-au ajutat. Asta e argumentul pentru care nu am oferit funde. Eu nu te-am insultat si mi s-ar parea normal si civilizat sa nu o faci nici tu("Mi se pare obraznicie").Si care e motivul pentru care imi tot inspectezi profilul? Consider ca am irosit destul timp scriind atat si sper corect gramatical. Daca poti sa ma ajuti, te rog, daca nu, putin imi pasa.Tpu nu e loc pentru chat, asa ca n-ai decat sa continui aceasta discutie inutila; eu am spus tot! Si iti urez iar "O zi buna! happy"

| BBiiiaa explică:

Si atunci de ce ai inceput discutia, daca nu te intereseaza funda? (P.S.:e doar o intrebare, nu ai de ce sa te enervezi, ceea ce se vede din raspunsuri) Incheiem discutia.