| anonim_4396 a întrebat:

Unde Gasesc Cafea Verde? in Bucuresti...

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Pai,
Sa vedem: varsata - in centrul vechi pe lipscani > strada smardan cand pleci de la bariera si se face bifurcarea pe partea stanga si tot pe stanga vei vedea si ceainarie care sunt foarte bune si diverse arome acolo.
2. La centrele carturesti cel mai cunocut fiind cel de langa cinema Patria > nu ai cum sa-l ratezi>)

| VadTot a răspuns (pentru MeConstantine):

Stai linistit am destul Multumesc! Multumesc.

8 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Ma scuzi am vazut gresit, sterg raspunsul

| VadTot a răspuns (pentru MeConstantine):

Adica? ce ai vazut gresit?

| MeConstantine a răspuns (pentru VadTot):

Am scris prima data de ceai verde happy si apoi am corectat cu cafea verdehappy

| VadTot a răspuns (pentru MeConstantine):

Ok. iti multumesc pentru raspuns dar..eu as vrea sa cumpar cafea verde la pachet sau vrac..nu de la terase.Ce zici pe unde gasesc?

| MeConstantine a răspuns:

Cafea verde am vazut undeva, mai exact intre facultatea de drept si rond. Astfel cand mergi de la facultatea de drept spre izvor, pe partea cu facultatea de drept ( partea stanga in directia de mers ) este un fel de terasa ( cu servire ) unde are toate tipurile de cafele, toate importate. Nu stiu cum se numeste sau sa-ti dau cu precizie, dar daca ergi cum am zis nu ai cum sa ratezi.

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Greu gasesti cafea verde, eu am gasit la nr 0754921669, costa 600 mii-100 gr, sper sa te fi ajutat!