| GmVenNo a întrebat:

Unde gasesc cercei de baieti cu magnet maxim 25lei-30lei in Tulcea sau pe net, cu tot cu transport maxim 30lei!
Funda!

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

La pretul asta nu cred ca gasesti decat stifturi. Te sfatuiesc sa iti ei ceva ca lumea, mai ales ca este cu magnet, care ajuta la sanatate. Daca chiar te intereseaza, atunci intra pe: http://www.cumparaturiieftine.ro/cercei-magnetici_pagina_2/ si vei fi multumit de ei. Eu mi-am comandat de vreo 500 lei (2 bratari si 2 perechi de cercei!) si sunt super incantata; apoi mai primesti ceva bonus si transport gratis, daca comanda este mai mare! Numai bine!