| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa o pereche de cercei cu magnet? happy Pentru baieti happy

Răspuns Câştigător
| Angel_8830 a răspuns:

Nu costa mult. In jur de 3-10 lei. Gasesti la chioscuri, sti tu magazine din astea cu bratari si tot felul de chestii.

Cauta pe la magazinele din cartier sau cele din jurul blocului (daca stai la bloc tongue). Sigur vei gasi! succes!

2 răspunsuri:
| YoungSteve a răspuns:

Te temi sa iti faci gaura raised eyebrows stai pe blat ca nu doare delocwinking astia cu magnet poti sa ii pierzi...straight face

| SaDaNgEl_1368 a răspuns:

In jur de 5 lei.