| danytkd a întrebat:

Unde gasesc cercei cu magnet pentru baieti?

9 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Salut aici: Bijuterii-online.ro
Am si eu de acolo.

| AlinSUNT a răspuns:

In magazinele cu jucarii, bratari, chestii ca acestea

| zBogDDy a răspuns:

Cercei de baieti cu magneti gasesti de ex la magazine chinezesti, eu la mine in oras am un magazin cu numele:Rokeristi
sau ai mai putea gasi undeva in targuri sau la 1001articole daca ai acest magazin in orasu tau.

| maf16 a răspuns:

Gasesti unde mai sunt si chestii de papetarie, de exemplu la un Xerox

| DdUuDdĂă a răspuns (pentru maf16):

Exact, de acolo! laughing

| Gabryel133 a răspuns:

Magnetu pentru baieti nu il cumperi, il nastiwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gabryel133):

Baietii nasc? Magneti?

| Gabryel133 a răspuns (pentru anonim_4396):

straight face vreau sa spun ca, cu niste cercei noi si frumosi nu ademenesti baietii, ii ademenesti daca esti frumoasa, sau cum se spune acum... buna.

| MinecraftParkour a răspuns:

La magazin! in piata! si daca vrei din carnati gasesti la alimentara! dar iti sugerez sa nu iti iei fiind ca iti cad de la ureche ff repede mai bine gaureste urechea cu un cercel medicinal ca nu o sa se infecteze!