| Romeos a întrebat:

Unde gasesc de cumparat o tableta ieftina dar buna, fara prea multe pretentii ( vreau sa o folosesc doar la navigare pe internet, filme si muzica)?

6 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Astea sunt cele mai bune raport calitate-pret http://www.domo.ro/Laptopuri_&_Tablete/Tablete/Tablete/Allview? gclid=CL6ElvPKi7kCFUJc3godAWUAbQ

Răspuns utilizator avertizat
| Scremer a răspuns:

Sau tiai putea lua una dintru supermarket si acolo sunt destule si bune gen (real, carrefour, metro...) Sunt ieftine si destul de bune in pretul lorbig grin

Mai ales daca nu ai pretenti de la ea n-are rost sa dai mai mult

| Robzmix a răspuns:

O tableta o poti cumpara de aici: http://www.emag.ro/tablete/l Sunt cele mai ieftine si cele mai bune tablete... Funda? :)

| AlynSentiment a răspuns:

Gasesti tablete pe ocazi.ro succes funda plizz!

| BIASORINA a răspuns:

Cele mai ieftine au fost de paste, am o prietena care a cumparat cu un milion jumate o tableta, dar oricum, de sarbatori sunt ieftine!