| BiuL a întrebat:

Unde gasesc in Oradea, sau hai fie in Cluj Napoca, o sapca/basca din aceea cum se poarta acum? Nu vreau dintr-un magazin online, nu-mi dati siteuri. Multumesc.

5 răspunsuri:
| Adrian102 a răspuns:

Te referi la fullcap? Pai in Polus(Cluj) sunt reprezentante mici pe acele holuri si acolo gasesti de care vrei, daca vrei poti cauta si prin magazine.

| BiuL explică (pentru Adrian102):

Dada. multumesc pentru raspuns.

| BiancaMarya a răspuns:

In general in magazinele cu articole sportive sunt in Iulius Mall, Polus Center,

| BiuL explică (pentru BiancaMarya):

Multumesc pentru raspuns.

| BiancaMarya a răspuns:

Iulius Mall sau Polus Center. Se numește full cap acea basca si eu am găsit intr-un. Magazin cu articole sportive