| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc si eu lanturi de blugi de diferinte marimi? Am cautat pe net dar n-am gasit nimic decat la second hand eu le vreau noi evident

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt magazine cu accesorii, in Bucuresti sunt la mag Unirea trebuie sa fie si in alte orase.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merci eu vreau de firma din magazine accesori
In plus mie imi trebuie pentru blugi nu pentru aberatiile tale yubby4u din capul tau.Pastreazati-le singurica fetito
Poti sa-l pastrezi pentru tine yubby4u spanzura-te tu fata prima si zi-mi cum e
Prefer un lant original nu porcarii de ale tale

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un om cere ajutorul sa-si cumpere un lant de jeans iar tu il iei la misto yubby4u?
Daca n-ai chef sa raspunzi ia mana de pe tastatura si fa alte lucruri mai ineresante nu posta aiurea in tramvai si nu posta aberatii yubby4u
Uite cauta in Mall-uri la Accesorii si prin Hypermarketuri da ma indoiesc ca gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar poate o faci tu sate spunzuri nu ie mai bine sa scapam de o ratata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu dar nu gasesc
caut o pereche de blugi lasati la spate si lanturi cine are ma gaseste pe id fofoi_harap sunt oline de la ora 12:00 ziua
]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din magazine tongue normal

| Mariella a răspuns:

Incearca la Praktiker

| yubby4u a răspuns:

Vad ca astepti de 2 ore si mi se facu mila de tine. Am un lant nou-nout pregatit pentru un caine ciobanesc pe care ar fi trebuit sa-l cumpar. Parintii mei au fost mai rapizi si-au infiat un vagabond. Promit insa ca sambata viitoare, cand voi merge la tara, il aduc. Nu e second-hand! Si-apoi, e atat de rezistent incat cu el te poti spanzura in liniste.

| electro2 a răspuns:

Uita-te in magazinele noi de haine

| AlexrooXell a răspuns:

Intra pe http://www.bestial.ro/. Au cele mai bune lanturi de blugi si alte accesorii. Accesorii > Lanturi si ai de unde alege :)