| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Unde pot gasi adidasi nike airmax 720 originali mai ieftin? Sunt prea scumpi la 900 de lei si fake am dejalaughing

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca sunt originali sunt scumpi, daca sunt fake sunt ieftini.
Ce vrei tu, nu se poate, adica vrei originali la pret de fake... practic imposibil sa gasesti asa ceva.
Te-ai intrebat daca si parintii tai isi permit sa-ti cumpere numai adiasi atat de scumpi?
Totusi, de ce nu-i porti pe aia fake?
Oricum nu te aseaza nimeni cu roatele in sus, sa-ti verifice incaltamaintea, vazand daca sunt fake sau orginali, atata vreme cat tu nu spui nimic.

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru Violleta2022):

Am fake, imi plac dar se vad de la un kilometru ca sunt fake.Ii port cu placere dar sunt calitate foarte ieftina.Si da, stiu ca parintii mei nu isi permit sa imi cumpere acesti adidasi dar am o parte din bani stransi si de aceea intrebam daca se gasesc mai ieftin.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Si daca se vad ca nu-s originali, care este problema?
Esti totusi copil, nu fiu de ministru sa ti se comenteze parintii.

| alina2k18 a răspuns:

Nu gasesti modelul ala de il vrei tu mai ieftin, probabil intr-un an sa mai scada pretul la 650-700 sau sa fie ultimul nr pe stoc la o anumita culoare la un magazin online de incredere si sa gasesti la 500 ron.
Si eu ii vreau p-astia :)) https://www.collectiveonline.com/......1_700-nike

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut pe olx cu 400 de lei da cred ca sunt fake.si mie imi place acest model de la airmax.
Nu prea ai sincer unde sa gasesti mai ieftini si originali