| NebunieLaSecunda a întrebat:

Unde pot gasi cercei ca a lu Connect-R? sa fie tot asa patrati si cu pietricele. Daca imi dati un site de unde pot da si comanda ar fi si mai bine.

Răspuns Câştigător
| Analya a răspuns:

Ia vezi daca gasesti aici :)... daca gasesti fundita:d
http://www.silverzone.ro/......255-p.html

3 răspunsuri:
| Wihaela a răspuns:

Dl ceasornicarie : big grin

| NebunieLaSecunda explică:

Analya mersi fain rau de tot.nici nu stiu cum sa iti multumesc.

Bianca raspunsul tau e cam de prost gust... tu daca intrebi dc ti-a murit pisica si cineva zice ca "de tot" iti zic eu ca nu iti vine tie chef de luat in gura cum ai acum.

adela93 te rog daca esti amabila sa imi iei idul si sa ma adaugi in lista la tine, sau sa imi dai mesaj back ca sa vad dca ai primit msj meu, sau sa raspunzi aici ti-as fi recunoscator :*

O seara frumoasa.

| adela93 a răspuns:

Iti vand eu. mesaj pe privat