| Rexozaur a întrebat:

Unde pot gasi in Romania tuburi de tigari kent?

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Incearca pe okazii.ro

| pilaf a răspuns:

Nu cred că vei găsi tuburi pe care să scrie Kent. Vei găsituburi de țigări, dar sub diverse titulaturi, cum ar fi Rizla. Se găsesc în general la magazine specializate sau la unele chioșcuri. În București se găsesc la Auchan.

| Rexozaur explică (pentru pilaf):

Am cautat peste tot dar kent nu gasesc...e plin de alte marci... sau dunhill?

| pilaf a răspuns (pentru Rexozaur):

Asta am zis și eu, că nu găsești cu numele mărcilor respective, ci doar cu numele celor care le fabrică (rizla, etc).