| Ciinevaa a întrebat:

Unde pot gasi legume si fructe la cel mai bun pret?
Supermarket, aprozar sau piata?

9 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Piata este pe primul loc.

| justanotheruser99 a răspuns:

De obicei in piață, insa in sezonul rece doar in supermarket găsești cam orice îți trebuie.

| BroascaCuElice a răspuns:

Piata

| aCek1ng a răspuns:

Eu merg pe piata.

| Daniel2836 a răspuns:

Salut Ciinevaa,
Din punctul meu de vedere, cred în acest sezon de Toamnă-Iarnă e mai bine la Supermarket! În sezonul de Primăvară-Vară, Piața este cea mai bună alegere! Clar! În vederea aprozarului... hmm ce să spun nu este cea mai bună alegere :/.
Mulțumesc,

| antoniaidk a răspuns:

Piata

| Lariii99 a răspuns:

Hei. Eu zic ca depinde de anotimp. In perioada asta, cred ca e mai convenabil la supermarket.
O seara faina!

| brioșicaviolet23 a răspuns:

Dupa parerea mea, magazinele Profi au cele mai mici si avantajoase preturi.Acolo am gasit mereu produsele cele mai ieftine si de calitate, deci supermarket sau piata

| ALOALO123 a răspuns:

Supermarkettongueoti gasi foarte ieftine la Lidl, Kaufland, Penny etc.
Sau pur si simplu in piata