| ℬℯℓιℯvℯ a întrebat:

Unde pot gasi sutiene mici? Pe ce siteuri? Sau unde pot gasi in Galati vreun magazin?

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In centru, exista un astfel de magazin. Nu stiu cum se numeste.

| ℬℯℓιℯvℯ explică (pentru neutrino):

Esti din Galati?

| neutrino a răspuns (pentru ℬℯℓιℯvℯ):

Nu, dar nu asta are importanta.

| gabri778 a răspuns (pentru ℬℯℓιℯvℯ):

Hey eu sunt din Galati! Tu pe unde stai? Apropo si ce varsta ai?

| ℬℯℓιℯvℯ explică (pentru gabri778):

Eu stau in 19 si am 15!

| h3r a răspuns:

Sutiene având cupa mică, se găsesc peste tot, în general.
Ai nevoie de un sutien cu burete( la cupă), însă nu și sub, mai exact cu push up. Este o prostie.

| costan a răspuns:

Aici poti gasi ultimele noutati, la sutiene si costume de baie: http://cumpara-haine-online.com/costume-ieftine-de-baie-2013/

| Alexaaxc a răspuns:

Du-te intr-un mall la magazine gen Jolidon, Triumph, cel mai usor e sa gasesti sutiene mici, sunt marimile care au cele mai multe modele si piese pe stoc. Greu e cu sutienele mari...
Deci le poti gasi la orice magazin ce vinde piese de lenjerie intima insa ai grija de unde le cumperi si mai ales ce cumperi! Asigura-te ca e un sutien bun care iti vine frumos si nu iti lasa rani sau nu te strange si lasa urme inestetice.

| Ajuttot a răspuns:

Sutiene si alte haine poti gasi aici http://bit.ly/1qkUU2l

| gabri778 a răspuns:

La Jolidon sigur gasesti

| GreenApple31 a răspuns:

Http://www.jolidon.ro/ :o3. Eu de aici imi iau. :D