| SunGoesDown a întrebat:

Unde pot gasi tigari djarum cu cirese in Iasi?

8 răspunsuri:
| PVAAVU a răspuns:

Tigarile aromate s-au scos din comert, din cate am auzit.Serios nu mai fuma, ca nu-i bine:iti imbatraneste pielea, iti face cancer pulmonar. Poate gasesti de la un traficant.Sau cauti in magazine.

| SunGoesDown explică (pentru PVAAVU):

Nu sunt fumatoare inraita. fumez numai la petreceri si vreau sa incerc sa vad cum sunt si cele aromate. daca fumez un pachet in 2 saptamani.

| PVAAVU a răspuns (pentru SunGoesDown):

Fumatul e ca un drog.A fuma va deveni un mod de viata.Iar la petrecere nu trebuie sa fumezi, sa te droghezi sau sa bei pentru a fi in centrul atentiei, a iesi in evidenta.O poti face dansand, incercand chestii noi.

| SunGoesDown explică (pentru PVAAVU):

Nu fumez pentru ca asa e moda. la petreceri o fac doar uneori si cand sunt suparata sau stresata.

| PVAAVU a răspuns (pentru SunGoesDown):

Da de ce nu faci altceva cand esti suparata, stresata?

| SunGoesDown explică (pentru PVAAVU):

Am incercat, dar este singurul lucru care ma calmeaza, dar nu vreau sa fac o pasiune din fumat.

| PVAAVU a răspuns (pentru SunGoesDown):

O sa faci daca vei continua.Cauta altceva care sa te calmeze.

| justmebi a răspuns:

La palas sigur gasesti smug