| Daria84 a întrebat:

Unde pot gasi tricouri ak47 pentru fete? Am intrat pe multe site-uri dar am gasiti doar pentru baieti. Aveti idee unde as putea gasi? (site uri sau magazine)

2 răspunsuri:
| ABCD122 a răspuns:

Tu te referi la tricouri cu arma din CS? De ce ai vrea tricouri cu asa ceva?
In fine. Poarta unul de baiat cu o mărime mai mica, la urma urmei sunt doar niste tricouri. happy

| Ancient a răspuns:

Tricourile alea nu-s doar pentru băieți, sunt de fapt unisex/universale.