| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Acum cateva zile am intrat pe un site cu haine, cu peturi super reduse la tricouri. Magazinul are si haine de baieti si de fete. Dar problema e ca nu imi mai aduc aminte ce site era. Am tot incercat sa imi amintesc, dar nu am putut. Stie cineva cum pot sa imi amintesc. Sau ce magazine online stiti? help, plz...

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Cauta in istoricul internetului, intri pe internetul cu care ai gasit siteul te duci la adresa www. si iti apare acolo pe ce siteuri ai intrat, daca iti amintesti macar prima litera cu care incepe scrii www.(litera) si iti apare acolo mai multe adrese.

| biancapfff a răspuns:

Http://rochiipantofisivintage.blogspot.ro
Haine de cumparat si de nelasat!
postari zilnic, preturi pentru orice buzunar