| AnitutzykaDulcica a întrebat:

Unde pot gasi tricouri sa mult mai multe lucruri cu lala band (pariu cu viata )?

Răspuns Câştigător
| as12zx34qw56 a răspuns:

Uite de unde poti comanda: http://www.dol.ro/....../index.php

3 răspunsuri:
| AndraDea a răspuns:

Salut! Intri pe Google si scrii:Magazinul oficial cu produse LaLa Band
Dai pe Search(Cautare) si-ti apare un site acolo exact cu numele asta(Magazinul oficial...) dai pe el si ai mai multe produse acolo(tricouri, sepci&bandame, accesorii, jucarii, papetarie, cani) cu ei, si le poti comanda!
Funda?

| IoanaIoke a răspuns:

Eu am fost in mall si am gasit si am dat pe tricou 43.50 lei si pe insigna 4 lei si 20 de bani.