| anonim_4396 a întrebat:

Unde se pot găsi cele mai ieftine băuturi alcoolice din lanțurile de magazine din România?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar asa de agramat scrii la 18 ani ai tai? https://www.tpu.ro/......am-18-ani/

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca esti minor nimeni nu iti va vinde alcool.Nici macar o bere!
Ma gandesc ca la orice magazin se gasesc bauturi pentru toate buzunarele!

| FilipSorin a răspuns:

Salut, fara supărare dar nu este bine deloc alcoolul, poate afecta foarte mult, poti muri si din cauza alcoolului.