| SerbanX a întrebat:

Urgent ce telefoane qwerty sau touchscreen sunt bune? De preferat nokia! Funda + Vot va rogsadsadcrying (Sunt bune nokia n900, x6 si e72)? Daca da dati-mi argumente /critici/pareri/schimbari! Urgentcryingcrying

3 răspunsuri:
| Ciuuf a răspuns:

Buna NOKIA este cea mai buna marca de telefoane dar telefoanele qwerty sunt ma bune decat cele pe touch...deci poti incerca Nokia n900.Sau ce-ti place tie mai mult.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Bomfaier a răspuns:

IPhone 4
restul sunt imitatii nereusite de iPhone

| MissAnePink a răspuns:

Cred ca sunt bune dar mie mi se pare toate bune! Eu am Samsung LaFleur cu touchscreen.mi`l plk muult! spor la treaba si sper ca ti-am fost de folos.tongue:*