| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi și mie niște telefoane, nokia sau samsung bune și rezistente, de care sunteți mulțumiți. [ de preferat cu touchscreen, tastatura qwerty sau ambele ]. Fundă daca imi place telefonul. ♥

3 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Telefoanele cu touchscreen nu sunt prea rezistente asa ca eu iti recomand Nokia X2 poti sa il cauti pe net sa vezi cum arata daca iti place, eu am Nokia x2 si e rezistent nu am probleme cu el si are detoate pe el chiar si facebook.

| Triixiie a răspuns (pentru CristiB93):

Totuși, eu aș vrea unul mai performant, dar rezistent :*.

| CristiB93 a răspuns (pentru Triixiie):

Bine atunci ce spui de Samsung galaxy fit a auzit ca ar fi bun si destul de rezistent, vezi daca iti place