| MuCelMic a întrebat:

Urmatorul Black Friday pe eMag?

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

E o pacaleala nu astepta black friday, mai bine cauta oferte!

| Sn4k3 a răspuns:

23 noiembrie, daca te referi la unul mai apropiat, nu se stie. Trebuie sa fii atent.

| gabicoo a răspuns:

In a doua saptamana a lunii noiembrie 2018.
Adica 16 noiembrie 2018. Pe 17 si 18 noiembrie vor fi Crazy day's.
Ai de asteptat pâna atunci. Mai bine urmareste promotiile periodice.

| Dismally a răspuns:

In fiecare saptamana e un nou black friday pe la noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred că va începe în 17 noiembrie, cum a fost şi anul trecut.

| KlibrDM a răspuns:

Normal Black Friday ar fi in 30 noiembrie anul acesta dar in Romania mereu e cu o saptamana mai devreme asa ca ar trebui sa fie in 23 noiembrie.

| neneacelmic a răspuns:

Deci,black friday e o pacaleala, uneori poti sa platesti mai mult decat pretul care era ianine, urmatorul black friday e pe 23 noiembrie, dar mai sunt promotii si evenimente gen stock buster la care se mai gasesc reduceri buicele pe eMAG