| AndreeaRullz a întrebat:

VA cumparati haine de la Second-hand?big grin

Răspuns Câştigător
| zuly a răspuns:

Da. Mie nu-mi plac hainele din magazine pe care le are toata lumea. Mai mult, la sh gasesti lucruri de calitate, foarte faine si ieftine pe de-asupra. Te duci acasa si le speli bine-bine si nu mai e niciun pericol. Mai ales ca toate lucrurile sh sunt date cu o solutie dezinfectanta inainte sa ajunga in magazine, de unde si mirosul specific. Nu e nicio rusine sa porti haine sh, dimpotriva, esti original si cu minte - mai ales la capitolul bani, economisesti frt multi, cu care poti face alte lucruri, mult mai utile. Mie mi se pare cea mai mare tampenie sa dai 200 de lei pe o pereche de blugi de la mall ca pe urma sa mergi in club si sa ti se para ca te vezi in oglinda cand jumate au blugi ca ai tai, sau bluza sau orice (e nu chiar jumate, dar totusiwinking ). Mai bine dau 20 de lei si cu restul' 180 ma duc in week-end intr-o excursie, sau imi cumpar carti, muzica, ceva pentru casa, bilete la concerte, ceva bun (papa ma refer, fructe, ceva cu care sa te alinti si sa te simti bine happy ), orice. Cam asta e parerea mea happy.

34 răspunsuri:
| tim a răspuns:

Paul27 cand o sa vad unu in curu'gol voi stii ca esti tu! Pai cred ca salopete merg 1leu pantalonul 1leu haina=2lei total, apoi le dau foc cand sunt murdare nu le mai spal ca detergentul+energia electrica+timp pierdut e mai scump.Am dreptate?

| Angi92 a răspuns:

DA!
Pt copii, cumpar de pe www.hainelecopiilor.ro! Sunt haine foarte ieftine si de calitate superioara! Foarte fain!

| dea2009 a răspuns:

Normal ca nu big grin