| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Vand : Geanta cu Michael Jackson, insigne, brelocuri, cd-uri, tricou purtat de 2 ori, huse de telefon, reviste, un afis, poze, articole. Sau daca NU fac schimb ca de ex: in locul revistelor cu MJ as dori My Band revista speciala cu Tokio Hotel si alte chesti cu Tokio Hotel, membri formatziei in special cu BILL KAULITZ. Cine este interesat sa dea add:ilovetomkaulitzever sau sati lase id aici.

5 răspunsuri:
| Infernia a răspuns:

Cine crezi ca cumpara tricouri SH?

| Eminem2012 a răspuns:

De unde esti?big grin

| miyavi7 a răspuns:

Am 2 tricouri bill si unul th si postere.pot trimite poze

| MadisonJackson a răspuns:

ID-ul meu este: michael_jackson_05_95 cat costa de exemplu o husa de telefon cu el? Abtipild-uri cu Mike ai? Astept sa-mi dai ADD pe Mess! Ti-am lasat ID-ul meu sa ma contactezi! Astept un raspuns de la tine! Ok?

| d3u a răspuns:

Hai sa discutam pe mess. acesta e id meu ing3rashu_evadat.