| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa-mi scrieti ceva site-uri cu cizme ugg, dar mai ieftine daca sa-r putea! Funda happy

Răspuns Câştigător
| andrul a răspuns:

Tot la miniprix te trimit si eu.REstul site-urilor pe care le-am vizitat eu aveau niste preturi imense peste 300 ron.Sau,daca ai timp poti sa cauti prin real(eu acolo am gasit anul trecut si cu 80 lei perechea). Sper ca am fost de ajutor.

9 răspunsuri:
| Chris88 a răspuns:

Daca vrei originale aici http://hainedefirma.org/cat/cizmeugg/
daca vrei copii ieftine, gasesti pe okazii, dar vei lua apa la ele de te saturi :)

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Draga mea, se scrie cizme.

| bobosf a răspuns:

Http://bit.ly/oHrPpg aici sunt la reducere 60 %. am mai cumparat de la ei, ii recomand :D!

| Birjaru a răspuns:

Nu mai va-ncapeti de fite...tongue

| Lacri_9894 a răspuns (pentru Birjaru):

Te-am rugat sa-mi zici un site cu cizme ugg, nu sa-ti exprimi parerea! Daca nu iti convine ceva abtine-te de la comentarii... happy

| Birjaru a răspuns:

Cauta pe okazii

| undercovergirl a răspuns:

Buna, am vazut pe site-ul miniprix cizme ugg de la 50 ron pretul. Incearca sa cauti acolo, poate iti plac modelele, sa stii ca sunt imblanite sau daca nu gasesti si alte variante.
Succes!