| todosivalentina a întrebat:

Va rog TPU spuneti-mi niste site-uri de cumparat haine online repede am nevoie, dau funda!

Răspuns Câştigător
| novacadria61 a răspuns:

"ligo.ro", "tarafashion.ro", "starshinere.com", "b-mall.ro" Sper sa te ajute.

2 răspunsuri:
| PostereOnline a răspuns:

Am eu cateva haine de vanzare la preturi accesibile (majoritatea noi) : http://hainepenet3.blogspot.ro/. aproape la 2 saptamani adaug produse noi (sunt trimise de bunica mea, iar unele chiar nu sunt pe gustul meu)

| Doox a răspuns:

Poti cumpara de la magazinele online ale firmelor: Zara, Bershka, New Yorker, H&M. Dar poti cumpara si de pe Shop.ro, Bby.ro sau Topshop.ro.