| Mariobmb a întrebat:

Va salut, as dori sa achiziționeze de pe Alibaba câteva placi video de 12 GB RTX3060 NVIDIA. Ați mai comandat? Au venit produsele..cum stă treabă acolo că nu am comandat? Plata am văzut că nu se face cu ramburs la curier, doar banii înainte și mă gândesc să nu îmi iau o țeapă. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Dap, daca sunt mult mai ieftine, sunt teapa.

Eu n-as cumpara produse scumpe direct din China.

Un termometru, un aparat de luat tensiunea si altele care nu costa mare lucru poti cumpara cu incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E teapa, sa nu iei. O sa primesti un 970 cu firmware de 3060 si plastic de 3060