| Feri5 a întrebat:

A comandat cineva de pe Joom? Plata se face ramburs la curier? Sau cu cardul?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Comenzile internaționale nu se platesc ramburs.

| Zuzu1991 a răspuns:

?!?
de ce nu iti bagi tu un produs in cos si apoi vezi ce optiuni de plata ai?!?

sau crezi ca o sa iti traga banii dupa card implicit inainte sa iti bagi datele din card?

| Feri5 explică (pentru Zuzu1991):

Am pus în coș, dar întâi se completează adresa de livrare și apoi metoda cu cardul. Dacă, din greșeală, dau comanda, mi-o plătești tu?

| AdrianaBacescu a răspuns:

Cred la curier din cate stiu eu aminte.

| gabriel2004o a răspuns:

Cu cardul
Duh
E internațional

| margota a răspuns:

Online cu cardul

| BageacIosif a răspuns:

Vrea să plătești înainte și după 3-4 săpt îți trimite marfa.aia dacă, nu ii țeapă.