| Andy0202 a întrebat:

Va salut, vreau să-i fac prietenei mele un cadou de 1 martie, în ultimele luni ea își dorea un ceas inteligent. Ce imi recomandați în acest caz?
Eu am vazut produsul aceste, merita?
Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 42mm, Android/iOS, silicon, Gold

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare too much pentru 1 sau 8 martie. pentru aniversări de genu se dau flori și dulciuri eventual, i-l iei de ziua ei pe ăla dacă chiar ții

| antimulte a răspuns:

Da, merita, daca ti-l si permiti. Samsung Watch si Apple Watch sunt deja premium. Ai si variante mai ieftine daca le cauti. Frumos cadou.

| Nonolita a răspuns:

Poate de 8 martie. De 1 martie se dau doar martisoare.

| crysty1222 a răspuns:

Merita, chiar arata foarte bine si e nu mai bun ca si cadou pentru o domnisoara.