| anonim_4396 a întrebat:

Vand/Schimb sistem PC cu laptop - pe 29.04.2009 a facut un an de cand il am, fara zgarieturi alte alea. procesor intel pentium dual core E2180 (2 ani garantie), placa de baza Asus P5B LGA 775 (2 ani garantie), 2 gb DDR2 800MHZ KingmaTx (4 ani garantie), placa video Gigabyte Geforce 8600 GT (model NX86T256H) (2 ani garantie), hard disk western digital 320 gb (2 ani garantie), Dvdrw Asus Bulk negru-(1 an), placa retea d link 10100 dfe 528tx (1 an), sursa Fortron ATX 400 ( mai are 1 an), Carcasa Wops TSAA 805, Monitor BenQ 17 G700 TFT -(2 ani), Boxe creative inspire A300 (1 an), tastatura de luxe dlk 8050...pentru alte detalii msg

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Eu am un laptop dar este de vanzare, nu pentru schimb.
Si oricum computerul tau este mult mai bun fata de un laptop(cel putin fata de al meu...). Eu zic sa mai astepti(au inceput sa apara super promotii si reduceri la toate produsele), poate reusesti sa iti strangi niste bani sa iti cumperi si un laptop dar sa pastrezi si computerul.Bafta!

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eta...site-ul asta nu e de vanzari-cumparari!

| Flav a răspuns:

Pai sunt alte site-uri prin care poti vinde ceva, daca doresti, ma anunti pe privat si ti le dau
aici, daca vroiai sa fie in topic, puteai da mult mai ieftin, ceva simbolic sau gratis ( la produsul tau nu e cazul )
Dupa tine, pot veni multi cu vanzari, fiindca lumea in ziua de azi se invarte in cumparari-vanzari-schimburi, si de aceea s-au infiintat site-uri speciale
Daca erai fata desteapta, observai ca acest site nu dispune de rubriza vanzari-cumparari, ceea ce inseamna ca adminii nu doreau acest lucru de la inceputwinking

| Parintele a răspuns:

FLAYER daca mai postezi anunturi sau reclame o sa-ti suspend contul. Asta este un avertisment. TPU nu este un site pentru anunturi gratuite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu venoie sa il vad. si m-am gandit ca ii puteti da o mana de ajutor. si nu stiu cu ce te-a deranjat pe tine...
nu am jignit pe nimeni... injurat. sau nu am vb prosti. etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@flav. eu nu cred ca am deranjat pe nimeni cu acest anunt
doar suntem Toti Pentru UNu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@flav. am pus anuntul si pe un site vanzari cumparari si nimic. doar e criza. m-am gandit ca toate unu dintre utilizatori acestui site ma poate ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@NoGod cine esti tu sa suspenzi?
nu mai Raluca sau catalin poate sa suspende pe cineva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dami idul