| Eddysco a întrebat:

Placa de sunet Creative Sound Blaster Audigy SE, 7.1 surround, bulk

sau Placa de sunet Creative 5.1 VX, Bulk care merge pe placa aceasta de baza Fujitsu Siemens D2312-A2 Va rog dau funda.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Amandoua merg.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-ai dat funda desi ti-am raspuns cu promptitudine. Ti-am raspuns si ar fi fost frumos sa-mi multumesti. Ce atata drama pentu o placa? Pui intebarea in nestire. Raspunsul este simplu si intuitiv. Nici macar nu trebuie sa fii specialist ca sa-ti dai seama ca 7.1 e mai buna ca 5.1. Ai o obsesie!

| Eddysco explică (pentru Salontanul):

Eu am intrebat care merge nu care e mai buna ca la placa mea de baza nu are 2 santuri are numai unu si la placa de sunet are 2...

| Salontanul a răspuns (pentru Eddysco):

Amandoua merg.