| Bellinda99 a întrebat:

Vaoi de unde va cumparati hainele? cat de des mergeti la shopping? FETELE.

9 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Eu zilele trecute am fost la mall si mi-am cump o pereche de blugi.Dar fac si multe cumparturi online, care mi se par mai ok. vine pachetul la usa happy

| BRG a răspuns:

De la marks and spencer, pull and bear, și gap.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Mall, cumpar de la TAKKO, New Yorker, si cateodata sprider, dar papuci, cumpar din magazinele care imi ies in cale, in afara de leonardo, ca se deslipesc in cateva zile. merg la shopping, cand mai vreau ceva in garderoba mea.

| Lavinia218 a răspuns:

Eu personal intru in orice magazin vestimentar imi apare in cale laughing! Deci. From everywhere! (exept Sh)

| Lavinia218 a răspuns:

Except*

| Rebe97 a răspuns:

De la magazin!winking

| Cosmiinna a răspuns:

Mall şi uneori din piaţă depinde de ceea ce am nevoie laughing dacă e o cămaşă e logic că nu dau 2 milioane pe ea că nu are rost, iar eu merg gen când mă plictisesc de hainele care le am sau stau mai bine cu banii, depinde big grin dar tu?

| Bellinda99 explică:

Eu una imi iau haine din mall.adica din new yorker, din stradivarius.din terranova.