| xtina a întrebat:

Vine ziua mamei.Mama e foarte pretentioasa la cadouri.Nu stiu ce sa ii iau.Anul trecut i-am luat o crema care si-o dorea...si deja a primit-o de la colega ei.Asa ca nu a luat in serios cadoul meu.HELP MEE! CE pot sa ii iau? anul asta s-a uitat la un parfum care nu am bani sa il iau.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai orice i`ai lua, sunt sigura ca ar aprecia efortul si gestul tau!happy
Inceraca cu un obiect artizanal, ceva.

O vaza dinaia ondulata interesantahappy.

P. S: Eu de ziua ei i-am cumparat un set de 2 cupe de sampanie dar au 'piciorul' ondulat si is 'imbarligate' unu` in celalalt. E foarte interesant! I`a placut mult!happy Si am dat doar vrea 45 de lei!winking

La multi ani mamei tale!happy

16 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Cosmetice de calitate www.atshopping.ro.

| Sabwy a răspuns:

Eu i-am luat un medalion de argint cu initialele mele... si ale ei.:X:X La multi ani Mamei Tale:X

auran
| auran a răspuns:

Imi pare rau pentru faza de anul trecut...mama ta trebuie sa se bucure de orice cadou...cat despre parfum, sugereaza si tu celorlalti invitati (in cazul in care o petrecere), tatalui tau... tu ii poti face cadou, tortul ei preferat (de exemplu)...sa-ti traiasca

| alexa a răspuns:

Eu cred ca orice i.ai lua ar trebui pretuit...esti copilul ei si nu trebuie sa fii mai prejos ba din contra orice lucru de la tine ar trebui s. o bucure...sti tu :atentia conteaza
i.ai ceva mai ieftin din banii pe care. i ai tu stransi...si un parfum ca cel care ii place ei, dar la o sticluta mai mik nu strik, daca nu o bijuterie cum a zis si luzwinking
multa bafta si nu. ti mai face griji

| xtina explică:

Merci...pentru raspunsuri.Eu i-am cumparat ceva care cred ca o sa-i placa... un set de manichiura si pedichiura... A tras cu ochii la set... oricum meita 75de lei pentru ca are si oja de toate culotile...mersi pentru urarihappy

| xtina explică:

Culorile* am fost grabitabig grin

| LuS[z] a răspuns:

O bijuterie

| kayan a răspuns:

E mama ta asa ca orice cadou i-ai lua e binevenit. important este sa ii spui la multi ani. nu te mai agita degeaba...

| Raul a răspuns:

E fff dragut ce ai facut pentru mama ta dar faptul ca o iubesti e de ajuns pentru eabig grindoar e mama ta big grin

raul was here!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sai iei un buchet de flori, la mine mereu functioneaza cu florile in ghiveci, si o felicitare, intodeauna a impresianat-o gestul pe mama...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa ii faci ceva de mana sunt sigura ca ar aprecia pentru ca e facut de tine si o sa aprecieze gestul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu iti mai ei pachet si ii ei

| addictofsk8 a răspuns:

Iai o pereche de sosetewinkingor s aii placa
Asta i-am luat eu mamei de ziua ei si acum sunt pedepsitastraight face

| JaSsmine a răspuns:

O poza inramata cu tine si ea sau numai cu ea...

| andreea_7124 a răspuns:

In general orice iai cumpara ar trebui sa ii placa...pentru ca mamelor orice atentie de la copii conteaza..si daca ii cumper un buchet de flori cu florile ei preferate e ok

| tArEhFaTa a răspuns:

Cicolata