| RebeckahAllecsandra a întrebat:

stiu ca este o intrebare stupida. Dar vreau sa-i iau prietenie mele cadoul perfect si nu stiu ce sa-i iau.Va rog sa ma ajutati! Dau fundita pentru cel mai bun raspuns!:*

Răspuns Câştigător
| ruxyrusu a răspuns:

Depinde ce-si doreste.un ursulet,un buchet de trandafiri, sau, daca aveti multe poze impreuna poti sa-i faci un cd cu voi (pune si o melodie romantica pentru efect) sau poti sa-i iei ceva de valuuare.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un animal mare de plus

| ana_9938 a răspuns:

O poza cu voi 2. in rama
un ursulet mare
un animal de casa
un ceas.
un parfum
o bluzita
un colier cu initiala sau cu juma de inima...
o chestie decarativa pentru camera ei
diploma pentru cea mai buna prietena in rama:X
bafta

| ellizza a răspuns:

O jucarie draguta.

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Pai daca stii ce marime poarta poti sa-i iei o rochie ceva cu multe pietricele, un medalion care are o stralucire mai mare...un ursulet un pic mai mare laughing depinde si de situatia ta financiara sau poti sa o intrebi ce i-ar placea happy Sper ca te-am ajutat