| anonim_4396 a întrebat:

Vineri,la scoala am vazut o fata cu niste blugi cu o talie foarte inalta, talia ajungea pana sub sani! As vrea si eu sa imi cumpar, dar cineva mi-a spus ca nu se cheama cu talie inalta se cheama altfel.Nu stiu cum se numesc dar stiu ca au talia pana sub sani... Imi puteti spune cum se numesc si daca se poate un link cu astfel de blugi! Dau FUNDITA! Multumesc...winking

Răspuns Câştigător
| EdYtZuU12 a răspuns:

Bunda sunt baiat dar vreau sa te ajut :)) uite aici si este si site de unde poti cumpara http://www.okazii.ro/......-a58641480 doar aici am gasit macar te ajut cu poza funda? :D