| lorena_lorenita a întrebat:

Voi ce ati alege?
Nokia E72 sau Blackberry 8520 curve?
Dau fundita...happy

Răspuns Câştigător
| asdD a răspuns:

Nokia e72
findca ai mult semnal ca e nokia
e bun dragut
iar la Blackberry 8520 curve si la toate Blackberyy li se strica softu repede ff repede daca intri sa stai pe mess si din alea
fudita

11 răspunsuri:
| Tiffany89 a răspuns:

Nokia e72.

| 1ydy4 a răspuns:

Deci... b; ackberry thinking

nu am avut trebuie cu acest telefon

dar dintre un telefon de orice marca si Nokia... mereu o sa fie mai bun Nokia love struck

Taica-meu are un telefon Nokia de 7 ani si arata super bine, nu s-a stricat nici macar o data :X

e super telefonul nokia love struck

si chiar daca blackberry arata bine... nu inseamna ca si gandeste bine...
la fel ca femeilehee hee

sunt frumoase (unele) dar degeaba... ca daca deschid gura fac praf :d

fundita?

| Iuliaana a răspuns:

Blackberry, imi displac cele de la nokia.

| dadaaaaa a răspuns:

Blackberry love struck

| danutza45 a răspuns:

Nokia E72

| anonul a răspuns:

Blackberry 8520 e bun, dar nimic nu bate un Nokia de calitate happy parerea mea big grin

| dddddadada a răspuns:

E mai fain e72. o sa-ti para rau de blackberry mai ales ca e mai greu sa gasesti software pentru el.
fundita?batting eyelashes

| LiaGore a răspuns:

Blackberry 8520 curve

| CoLoRsS a răspuns:

Clar Blackberry!:X

| 4shl3y Tisd4l3 a răspuns:

Blackberry 8520 curve.

| LloOlLey a răspuns:

Nokia E72 are un coleg al meu. e foarte dragut telefonul. mie imi place.si blackberry 8520 seamana mult cu nokia E72. oricum. eu as alege nokia E72big grin. parere.