| anonim_4396 a întrebat:

Nokia E5 sau Blackberry Curve 8520?

4 răspunsuri:
| Beniamin678 a răspuns:

Nokia E5 e foarte bun

| babachis a răspuns:

Nokia e5 e praf fiindca e cu touch screen si daca il sapi se distruge ceva din el (am avut si eu si sa distrus camera si display-u) mai bine BlackBerry fiindca e mult mai rezistent are si touch si tastatura qwerty sau cum se scria... daca apreciezi ca raspunsul meu este cel mai bun da-mi funda MULTUMESC:X

| delir_4606 a răspuns (pentru babachis):

Sigur ai avut E5 sau tu ai fost mai special si ai fi avut o varianta tot mai speciala cu touchscreen?

| Cipy23 a răspuns:

Telefoanele Blackberry sunt bune pentru cei ce vor sa fie langa servici tot timpul (telefon bussines ), dar nu inseamna ca nu poti sa asculti muzica ( volumul este ok, se aude tare ) sau sa faci poze ( cu toate ca are o camera de 2 megapixeli, m-au surprins pozele de o calitate foarte buna. Pe de alta parte, daca vrei un telefon atat pentru servici cat si pentru multimedia (muzica, foto etc.) iti recomand Nokia e5 din punctul meu de vedere raportul calitate - pret este foarte ok, iar la Blackberry acest raport este putin depastit la ce pote face telefonul si la cat costa ( preturile sunt identice dar eu as incadra un blacberry la un preet de 500 ron ). Sper ca t-eam ajutat SUCCES!