| pwp a întrebat:

Voi faceti cumparaturi online?
ce parere aveti despre siteul http://www.tu.ro/?
ati luat vreodata de acolo?(daca da, cum vi s-a parut produsul?)

Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

Scuze ca raspund aici dar nu pot sa trimit mesaje private. din Coolposterhappy

3 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Eu cumpar mereu de pe e-bay ( licitand), cu cont si card la o banca ceruta de ei : poti accesa si pe acestea : www.cumpara.ro; top-schop.ro; www.ocazii.ro si din ce tara vrei pe e-bay-ul respectiv; Numai bine si cumparaturi reusite, Lucien.

luciana
| luciana a răspuns:

Online, fac mereu cumparaturi pentru casa si acestia imi aduc acasa tot ce comand la ei, de la Tv plasma - pana la Rasnita sau Robot de bucatarie sau Rame foto digitale sau orice altceva din lista lor de produse cu servire promta si atitudine respectuasa fata de client si asta conteaza foarte mult; prefer adesea de pe e-mag care e un magazin serios si cei ce il deservesc sunt oameni de caracter si de cuvant, recomad cu caldura acest magazin. Lucien.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am luat 4 tricouri pana acum si cateva cadouri anul trecut de Craciun. Totul a fost ok.